Arama
Ürün Kategorileri
  Menu Kapat

  Happy Life

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Sıralama yöntemi
  Görüntüle Sayfa başına
  Happy Life Organik Yulaf Ezmesi 500g

  Happy Life Organik Yulaf Ezmesi 500g

  Kahvaltı günün en önemli öğünü olarak kabul edilmektedir. Günümüzde yoğun iş yaşantısı sebebi ile kahvaltı ihmal edilmektedir. Fakat hem sağlıklı, hem de pratik bir kahvaltı yapmak isteyenler için Happy Life markası pratik ürünler çıkarmaya devam ediyor. Happy Life markası altında satılmakta olan yulaf ezmesi ile kahvaltılarınız daha mutlu geçecektir. Bitkisel süt ile birleştiğinde zevkle tüketeceksiniz.
  23,30 ₺
  Happy Life Çiğ Kabak Çekirdeği İçi 200g

  Happy Life Çiğ Kabak Çekirdeği İçi 200g

  Kabak çekirdeğinin içermiş olduğu magnezyum kalp başta olmak üzere birçok organ için oldukça önemlidir. Kan damarlarının gevşemesine yardımcı olur. Ayrıca diş sağlığı için de önemli bir rolü bulunmaktadır. Bağışıklık Sistemini Güçlendirir. Kabak çekirdeği çinko açısından da zengin bir besin kaynağıdır
  39,00 ₺
  Happy Life Çiğ Ay Çekirdeği İçi 200g

  Happy Life Çiğ Ay Çekirdeği İçi 200g

  Bir avuçluk yani 25 gramlık porsiyonunda ise 146 kcal kalori bulunmaktadır. ay çekirdeği yüksek miktarda protein, E ve B vitaminleri, yağ, potasyum, bakır, çinko, fosfor ve magnezyum içermektedir. Çiğ tüketimi uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.
  19,80 ₺
  Happy Life Chia Tohumu 150g

  Happy Life Chia Tohumu 150g

  Chia tohumu işlenmemiş, tam tahıllı bir gıdadır, keten tohumunun aksine öğütülmeden tohum halinde tüketildiğinde iyi bir şekilde sindirilir. Yaklaşık 2 yemek kaşığı Chia tohumu 139 kalori, 4 gr protein, 9 gram yağ, 12 gr karbonhidrat ve 11 gr lif içerir.
  32,00 ₺